UKRAINA I POLSKA
UKRAINA I POLSKA

UKRAINA I POLSKA

24 lutego 2022 r. Rosja rozpoczęła zakrojoną na szeroką skalę inwazję wojskową na niepodległe państwo ukraińskie. W wyniku rosyjskiej agresji kilka milionów Ukraińców zostało zmuszonych do czasowego przeniesienia się do Polski.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni rządowi i obywatelom Polski za ich wsparcie i znaczącą pomoc dla ukraińskich uchodźców i władz ukraińskich, zwłaszcza w rozwoju partnerstwa handlowego w tym trudnym okresie. 

Jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości zaprezentowania polskiej społeczności ukraińskiej marki „Morshinska”.

WSPIERAJ GOSPODARKĘ UKRAIŃSKĄ
WSPIERAJ GOSPODARKĘ UKRAIŃSKĄ

WSPIERAJ GOSPODARKĘ UKRAIŃSKĄ

Naturalna woda mineralna Morshinska pochodzi z doliny położonej w ukraińskim kurorcie otoczonym ze wszystkich stron lasami, jest produkowana w fabryce Oskar usytuowanej w mieście Morszyn w zachodniej części Ukrainy. Marka „Morshinska” jest częścią ukraińskiej firmy IDS Ukraine, absolutnego lidera rynku wody butelkowanej na Ukrainie, z bogatym portfolio i wysokim udziałem w rynku.*

Nasza firma stale się rozwijała, aktywnie wspierając i pomagając Ukrainie i Ukraińcom oraz utrzymując takie wsparcie do dnia dzisiejszego:

- w latach 2017-2021 zainwestowano środki w rozwój ukraińskiej gospodarki i infrastruktury przemysłowej (ponad 80 mln USD);

- w latach 2019-2021 firma zapłaciła podatki w wysokości ponad 50 mln USD;

- firma nadal jest wiarygodnym pracodawcą dla 3400 pracowników. Zobowiązujemy się płacić pełne pensje wszystkim pracownikom i dbać o bezpieczeństwo miejsc pracy w tych trudnych czasach.

Od początku rosyjskiej inwazji na kraj na pełną skalę firma IDS Ukraine wydała ponad 1,6 mln dolarów na potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy, wojsk obrony terytorialnej, szpitali, schronów itp. pomoc humanitarna na dużą skalę – dostarczanie wody mineralnej.

*Źródło:

1. Nielsen. Retail Audit Study. Total Ukraine, 2018-2021

2.Ipsos. Brand Health Tracking Quantitative Study. Próba: 2000 respondentów. Reprezentatywna dla mieszkańców miast na Ukrainie z populacją 50K+

Morshinska to naturalna woda Nr 1 na Ukrainie z wysokim udziałem w rynku.
Morshinska to naturalna woda Nr 1 na Ukrainie z wysokim udziałem w rynku.

Morshinska woda mineralna z Ukrainy

Wierzymy w wsparcie ukraińskiej marki przez polskich konsumentów, a także Ukraińców mieszkających w Polsce. Nasza wspólna interakcja pozwoli nam nadal pomagać naszemu krajowi w jego walce o zwycięstwo i europejskie wartości.